Mirë se vini në ZX

Fabrika e paketimit kundër falsifikimit me një ndalesë, çanta sigurie prodhim ditor prej 300,000.

PSE NA ZGJODHET NE

Ne kemi ekip profesional R&D dhe ekip tregtar, Mbështetje OEM&ODM.

 • Fabrika

  Fabrika

  Fabrika e paketimit kundër falsifikimit me një ndalesë, çanta sigurie prodhim ditor prej 300,000.

 • Ekipi profesional

  Ekipi profesional

  Ne kemi ekip profesional R&D dhe ekip tregtar, Mbështetje OEM&ODM.

 • Certifikata

  Certifikata

  Ne kaluam sistemin ndërkombëtar të cilësisë ISO9001.Ofroni certifikatë të kualifikuar të produkteve.

Popullore

Produktet tona

Ne kaluam sistemin ndërkombëtar të cilësisë ISO9001.Ofroni certifikatë të kualifikuar të produkteve.

Ekipi profesional i shërbimit, shërbimi 24-orësh i klientit në internet, shërbimi i saktë një-për-një.

kush jemi ne

Dongguan Zhongxiang Packing Materials Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, e cila është një nga ndërmarrjet e para të teknologjisë që përqendrohet në vulat e sigurisë së vulave kundër falsifikimit të bagsantit dhe materialeve të tjera të veçanta printimi dhe shkencës së përfunduar të teknologjisë së lartë.Aktualisht, kompania vendosi prodhimin dhe integrimin e tregtisë…

 • kompania
 • markë01
 • markë02
 • markë03
 • markë04
 • markë05