Добредојдовте во ZX

Едношалтерска фабрика за пакување против фалсификување, безбедносна кеса дневно производство од 300.000.

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

Имаме професионален тим за истражување и развој и трговски тим, поддржуваме OEM&ODM.

 • Фабрика

  Фабрика

  Едношалтерска фабрика за пакување против фалсификување, безбедносна кеса дневно производство од 300.000.

 • Професионален тим

  Професионален тим

  Имаме професионален тим за истражување и развој и трговски тим, поддржуваме OEM&ODM.

 • Сертификат

  Сертификат

  Го положивме меѓународниот систем за квалитет ISO9001.Понудете квалификуван сертификат за производи.

Популарни

нашите производи

Го положивме меѓународниот систем за квалитет ISO9001.Понудете квалификуван сертификат за производи.

Професионален тим за услуги, 24-часовна услуга за клиенти преку Интернет, прецизна услуга еден-на-еден.

кои сме ние

Dongguan Zhongxiang Packing Materials Co., Ltd., основана во 2005 година, која е една од првите технолошки претпријатија кои се фокусираат на безбедносните заптивки за печати против фалсификување и други специјални материјали за печатење и завршена високотехнолошка наука.Во моментов, компанијата постави производна и трговска интеграција…

 • компанија
 • марка01
 • марка02
 • марка03
 • марка04
 • марка05